Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Szukam dobrej jakości peelingu do twarzy, z czego korzystacie? Tylko raczej bym preferowała kosmetyki oparte na naturalnym składzie, bez sterty chemikaliów i innych – wzmacniaczy, sztucznych barwników i aromatów.

amrmas22

Posty: 9

 
Wiadomo, że producenci na każdym kroku oszukują i dodają do składu różne tańsze zamienniki zamiast prawdziwe, oryginalne, naturalne rzeczy. Tak samo jest z żywnością i tak samo z kosmetykami. Klient jest często na straconej pozycji.

Mr Boks

Posty: 13

 
Parę sklepów z naturalnymi kosmetykami wdziałam w sieci, nawet miałam coś sobie zamówić, ale ostatecznie zrezygnowałam. Może za jakiś czas. Szczerze powiem, że póki co nawet czasu za bardzo nie mam, żeby jakoś bardziej o siebie zadbać, bo ciągle tylko praca, dom, dzieci i tak w pętli.

debra76

Posty: 12

 
Przekonałam się jakoś parę tygodni temu do peelingów enzymatycznych. Świetna sprawa, żeby zregenerować naskórek. Kupuję takie kosmetyki najczęściej przez portal e-naturalne.pl. Najbardziej mi odpowiada wariant z owocami egzotycznymi, nadaje się do każdego rodzaju skóry. Całe nałożenie peelingu to jest parę minut, a efekt taki jakbym pół dnia w salonie kosmetycznym na różnych zabiegach spędziła.

Yuri20

Posty: 11

 
Szukam teraz jakiegoś dobrego szamponu i właśnie zastanawiam się nad czymś naturalnym, bo już od dawna nie mogę sobie poradzić z łupieżem. Stosowałam różne szampony i w sumie to nie było między nimi żadnej różnicy, biały proszek ciągle powracał...

dropss

Posty: 16

 
Te naturalne kosmetyki to one przypadkiem nie mają dość krótkiej daty ważności? Jak to jest? Im mniej jakiś konserwantów tym powinny mieć krótszą żywotność prawda? Czy coś mieszam?

Yuri20

Posty: 14