Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

Marioleczka

Posty: 1

 
Moim zdaniem raz na jakiś czas powinnaś zmienić skład kosmetyku, żeby ciała nie przyzwyczaić za bardzo. Jednak habituacja występuje praktycznie w każdej strefie pielęgnacyjnej.

Marioleczka

Posty: 4

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

AloBalo

Posty: 4

 
Przekonacie się, że to najlepszy teraz dostępny sklep z kosmetykami naturalnymi. Wszystko potwierdzam.

Aweer56

Posty: 6

 
U nich również brałam sporo zestawów do tworzenia własnych kosmetyków i doceniam. Właśnie to jest bardziej ekologiczne podejście do pielęgnacji ciała.

Różyczka

Posty: 11

 
Sama robię płyn micelarny, cały zestaw do tego masz w https://e-naturalne.pl/pl/p/Plyn-micelarny-z-zielona-herbata/505 i moim zdaniem fajnie odświeża skórę, coś podobnego do toniku, tylko lepsze, bo nie podrażnia. Jak nie chcesz się myć wodą zwykłą, twardą powiedzmy to płyn micelarny fajnie się sprawdzi.

Riko64

Posty: 11

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

pawel253

Posty: 20

 
Z balsamu do ciała zawsze możesz przeskoczyć na masło. Akurat masło to na wszystko pasuje, nawet na twarz, do oczyszczania, co chcesz.

amrmas22

Posty: 13

 
Jak sama robię preparaty na ich bazach to nawet lepiej pachną od kosmetyków spotykanych normalnie na rynku. Na komercyjną skalę to może nie do końca, ale do użytku domowego spokojnie ogarniesz.

namedal6

Posty: 4

 
Dobry i znany, nawet na YouTube sklep. Też biorę od nich ciągle coś nowego. Masa unikalnych serii, że tylko tam znajdziesz.

Miluśkooo2

Posty: 11