endermologia Gdynia, gdzie warto ?

endermologia Gdynia, gdzie warto ?

Dzień dobry, czy wiecie gdzie wykonywane są blizny usuwanie w Gdyni? Mam dużą bliznę na brzuchu i chciałbym ją usunąć, czy możecie polecić mi dobrą klinikę?

urszulka

Posty: 2

 
Endermologia w Gdyni wykonywana jest chyba tylko w jednej klinice, ale nie jestem pewna. Obiło mi się to kiedyś o uszy. Ja niestety nic nie wiem na ten temat, ale z chęcią dowiem się na czym to polega.

ciumar1

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że kriolipoliza w Gdyni wykonywana jest w jednej klinice, tylko teraz nie mogę znaleźć jej nazwy. Jakbym odszukała to wstawię Ci tutaj linka.

AGDDDy1

Posty: 9

 
Mogę polecić Ci dobrą kosmetolog w Gdyni. W wielu przypadkach korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Tutaj masz ich stronę inetrentową https://www.klinika-imagine.pl, dowiesz soię na niej mnóstwo ciekawych informacji o zabiegach. Jest również dostępny cennik usług.

serum45

Posty: 4

 
Kosmetolog w Gdyni jest w stanie polecić Ci rewelacyjne zabiegi dopasowane do swojej skóry. Najlepiej umów się na konsultację i razem dobierzecie zabiegi do twoich problemów, jak i możliwości finansowych.

Pzengota

Posty: 13

 
Kriolipoliza w Gdyni jest bardzo polecana. Też korzystałam z tego zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Efekty widać po kilku tygodniach.

Dzidzia

Posty: 4