tłumacz angielski warszawa, szukam

tłumacz angielski warszawa, szukam

Witam. Mam pytanie o tłumaczenia z angielskiego na polski. Może znacie jakieś profesjonalne biuro w Warszawie, które możecie polecić z własnego doświadczenia?

Fanatyk

Posty: 4

 
Mam nadzieję, iż znajdzie się tutaj wiecej ludzi, które polecą jakieś fachowe biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też wielokrotnie potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

aluś44

Posty: 14

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wtedy byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i bardzo często potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

Lupusx

Posty: 6

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, wobec tego mogę podszepnąć, komu pożądane byłoby zaufać i które biuro ma rozsądne ceny :)

codePerformance

Posty: 16

 
Potrzebuję odszukać naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, ale w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, iż wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

Anno Domini

Posty: 9

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Warto skorzystać z możliwości, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 15

 
Gdy muszę na szybko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, ponieważ nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

Bhapo

Posty: 4

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, dlatego pomyślałam, że w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

fasnnnn9898

Posty: 17

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, zatem pomyślałam, iż w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy w przeciwnym wypadku , widzę, iż polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, iż jest takie zainteresowanie tematem.

warter88

Posty: 9

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

czubek67

Posty: 11