Tłumaczenia ekspresowe - POMOCY!!!

Tłumaczenia ekspresowe - POMOCY!!!

Witam.

Czy funkcjonuje jakaś agencja tłumaczeń w Warszawie, jaka proponuje ceny za tłumaczenie z angielskiego poniżej 25 złotych?

jonek91

Posty: 15

 
Trafiałem już na niezmiernie różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Poniektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, niemniej jednak inne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie wykonywane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

Marti

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

Kamil87rak1

Posty: 26

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z wielu języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i znalazłem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam sprawdzić rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

pawelek75

Posty: 21

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

Wariat

Posty: 19

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, lecz nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

kubaszej

Posty: 19

 
Mam świadomość, że agencja tłumaczeń może zaoferować mi niezwykle zróżnicowane stawki. Czasami wyższych opłat potrzebują specjalistyczne tłumaczenia, jakie mogą obejmować teksty prawne, medyczne lub techniczne. Tłumaczyłem pewne dokumenty z koreańskiego – kosztowało mnie to naprawdę srogo.

Dzidzia

Posty: 14