Tłumaczenia listów motywacyjnych, polecicie kogoś ?

Tłumaczenia listów motywacyjnych, polecicie kogoś ?

Czy waszym zdaniem możliwe jest znalezienie naprawdę dobrego i również dość taniego biura tłumaczeń jeżeli chodzi o tłumaczenia tekstów informatycznych? Zależy mi przede wszystkim na jakości tłumaczeń?

Miner-ooo

Posty: 12

 
Osobiście w wypadku tłumaczenia tekstów medycznych jak najniezwyklej polecam Ci korzystanie z biur tłumaczeń ponieważ moim zdaniem jak najniezwyklej pożądane byłoby. Jeśli dodatkowo wcześniej zapoznasz się z opiniami na temat danego biura tłumaczeń to wybór tego należytego nie powinien być problematyczny.

damianek45

Posty: 14

 
Moim zdaniem tłumaczenia są obecnie znacznie tańsze niż jeszcze jakiś czas temu i przez to jak najbardziej warto z nich korzystać w sytuacjach wymagających tego.

21gregorek

Posty: 23

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci biuro: http://www.polglish.pl, które w mojej opinii jest jednym z najlepszych w tej branży i nie wyobrażam sobie korzystania z innego.

reavan

Posty: 22

 
W mojej opinii dziś korzystanie z biur tłumaczeń jest praktycznie koniecznością przy robieniu biznesu i zdecydowanie polecam Ci usługi tego typu firm.

eloop

Posty: 25

 
Tak samo jak Ty prowadzę sklep internetowy i całkiem niedawno zdecydowałem się na tłumaczenie zawartości całego sklepu i moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Od tego czasu pojawiło się kilku zagranicznych klientów, którzy robią zakupy na faktycznie gigantyczne kwoty i dzięki temu moje zyski istotnie poszły w górę.

Black_Riot

Posty: 26

 
Ja praktycznie wszystkie swoje umowy dla zagranicznych klientów tłumaczę za pośrednictwem biura tłumaczeń i moim zdaniem jest to najlepsza opcja. Dodatkowo tłumaczenia tego typu nie są bardzo drogie i jak najbardziej polecam Ci korzystanie z nich.

audi25

Posty: 15