numery telefonów, gdzie warto ?

numery telefonów, gdzie warto ?

Poszukuje na już bazy z numerami telefonów. Mam paru natrętów z Polski, natomiast zdarzają się telefony z UK. Najpierw chce ich zbadać, a następnie ich wrzucę na czarną listę. Jaki serwis możecie mi polecić?

kondziu

Posty: 4

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam faktycznie odnaleźć wszystko, czego szukamy.

mateo29

Posty: 28

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

opert34

Posty: 6

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, jakie zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż potem za to wszystko płacić.

Buła

Posty: 9

 
Bez problemów można odnaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Różyczka

Posty: 13

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, albowiem dużo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

propek1

Posty: 9

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Klarka34

Posty: 7

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

koko

Posty: 7

 
Ostrożności nigdy nie jest za mnóstwo. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to na nieszczęście jakaś firma, która naciąga osób. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy wiecej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

Hezis

Posty: 5

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Miki

Posty: 6