sukienka maxi na zimę, poszukuję butiku

sukienka maxi na zimę, poszukuję butiku

Cześć. Przychodzę do was z pewnym problemem. Chcę sobie kupić kilka sukienek na zimę, ale kompletnie nie wiem, na co się zdecydować. Pomóżcie proszę :)

epaepa33

Posty: 3

 
Sukienki z długim rękawem na zimę to świetna sprawa dla kogoś, kto nie lubi zakładać na siebie wierzchniego ubrania. Nie przepadam za ramoneskami, bo czuję się wtedy taka „ograniczona”. Jak każdy wolny ptak :)

Oct714

Posty: 15

 
Tutaj widziałam ostatnio śliczne sukienki ołówkowe na jesień – https://sissi-boutique.pl/sukienki-olowkowe. Nawet jak nie teraz, to założysz je za rok. Inwestycja długoterminowa.

Gucio

Posty: 7

 
U mnie w mieście jest świetny butik z sukienkami na zimę, natomiast niestety to mała miejscowość i z tego co wiem, to sklep nie wysyła. Rozejrzyj się w Internecie – tam jest wszystko!

Rimano

Posty: 14

 
Sukienki ołówkowe na jesień używam bardzo często. Są wystarczająco eleganckie, żeby założyć je do pracy, a przy tym równie nienadęte, aby pokazać się w nich przed znajomymi. Największy dylemat mam z dodatkami, ale staram się po prostu ograniczać ich ilość, gdy mam wyglądać lepiej niż „normalnie” ;)

Czarek

Posty: 4

 
Sukienki ołówkowe na jesień używam niezmiernie często. Są wystarczająco eleganckie, żeby założyć je do pracy, a przy tym równie nienadęte, aby pokazać się w nich przed znajomymi. Największy dylemat mam z dodatkami, ale staram się po prostu ograniczać ich ilość, gdy mam wyglądać lepiej niż „zwyczajnie” ;)

Laleczka

Posty: 13

 
Ja do czarnej sukienki na jesień dobieram olbrzymie kolczyki i ładny naszyjnik. Do tego dokładam pierścionek od męża z dużym brylantem – taka stylizacja jest moim zdaniem „kompletna”.

alus

Posty: 2

 
Nie masz się czego bać podczas wyboru sukienki na zimę. Też kiedyś obawiałam się, co powiedzą inni, natomiast teraz idealnie zdaję sobie sprawę, iż to ja mam się w niej czuć dobrze. Kieruj się tą zasadą, a z pewnością dokonasz odpowiedniego wyboru.

ćwirekk

Posty: 20

 
Z tego co wiem, mój butik sukienki na jesień zawsze przecenia po nowym roku. Nie zarabiam zbyt sporo, więc dla mnie jest to jedyna szansa, żeby dostać dobre gatunkowo ubrania w atrakcyjnej cenie. Polecam każdemu polować na okazje – takie zakupy radują najniezwyklej.

Lupusx

Posty: 5