wynajem busów w Krakowie, co polecicie ?

wynajem busów w Krakowie, co polecicie ?

Ile może kosztować luksusowy bus na wynajem? Korzystaliście już kiedyś z takiej oferty? W zakupie takie wozy są koszmarnie kosztowne, ale może wynajem będzie w zasięgu ręki? Co o tym sądzicie? Dajcie mi znać.

czdeRRR

Posty: 1

 
Znajomy na wakacje z rodziną pojechał takim busem i mówił, że to była przygoda życia. Jeszcze nigdy w tak komfortowych warunkach nie spędzał czasu. Prowadzi się taki samochód bardzo łatwo. Ma wszystkie możliwe systemy pilnujące bezpieczeństwa na drodze.

tubbytimmy1

Posty: 7

 
Obecnie można zamówić sobie takiego busa, jakiego tylko chcecie. Może być bez kierowcy, lecz może być z kierowcą. To są samochody klasy premium, wobec tego ich wynajęcie nie należy do tanich. Z drugiej strony otrzymujemy samochód niezmiernie dobrze wyposażony i spełniający wszystkie nasze żądania jak i oczekiwania.

Lupusx

Posty: 16

 
Trzeba pamiętać, iż takie wozy niezwykle częstokroć mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby potem nie było kłopotów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma kłopotów, natomiast zagranicę to już różnie z tym bywa.

kociol001

Posty: 4

 
Firma zajmująca się wynajmem luksusowych busów ofertę ma na stronie internetowej https://www.andrive.pl. Zajrzycie sobie tam, albowiem podają ceny i można sprawdzić, jakie mają wolne najbliższe terminy. Mnie się ta oferta podoba.

Waskijestem

Posty: 11

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, ale również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, że skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

Yuri20

Posty: 9

 
Dawniej bus to był do przewożenia towarów, lecz obecnie można wynająć coś, co będzie wyposażone jak samochód klasy premium. Marzy mi się taki samochód, chociaż na kilka dni, lecz musiałbym odnaleźć kilku chętnych, bowiem wtedy prościej podzielić koszty. Na razie tylko marzę i czasem przeglądam sobie inne dostępne oferty.

zenio30

Posty: 18

 
Ofert z wynajem busów jest dość dużo, ale większość z nich to dostawcze samochody, które mają słabe wyposażenie. Aby znaleźć luksus na kółkach to trzeba się trochę bardziej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, która jest wiarygodna i pewna. Wtedy mamy naprawdę bardzo dobrze przygotowane samochody do drogi.

dermuster

Posty: 3

 
Myślę, że ofert jest na tyle dużo, aby każdy mógł łatwo znaleźć coś dla siebie. Wszystko znajdziecie w internecie. Może będziecie mieć szczęście i znajdziecie firmę gdzie blisko Was. Często są takie firmy w mieście, ale dopóki się tym nie zainteresujemy to nie wiemy gdzie?

@marcelko

Posty: 22

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem niezmiernie, natomiast to niezmiernie zaspokojony. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne wozy i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

wrrraak22

Posty: 7