stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

Hej, czy możecie mi podpowiedzieć, czy inwestycja w implanty faktycznie się opłaca i gdzie robiliście? Na co zwrócić uwagę, jeżeli już się podejmuje taką decyzję?

Wasuwa

Posty: 1

 
Robią bardzo dobrze. Właśnie efektywność bondingu pozytywnie mnie zaskoczyła. Nawet drobne ukruszenia można od ręki wyeliminować.

Kitas

Posty: 4

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

RuFiK

Posty: 6

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

Anno Domini

Posty: 9

 
Przeszedłem metamorfozę uśmiechu w https://kse.dental/ i jestem zadowolony. Pracuję z ludźmi, występuję na konferencjach często i potrzebowałem małego skoku jakościowego. Nawet na zdjęciach promocyjnych lepiej wyglądam. Leczenie całkiem przyjemne, dużo można zrobić. Nawet nie wiedziałem, że stomatologia dysponuje tak dużymi możliwościami.

johncena67

Posty: 16

 
Najlepiej brać uzupełnienia, żeby pasowały kolorystycznie do reszty zębów. W innym przypadku to kiepsko wygląda.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Nieleczone zęby wpływają na cały organizm, szczególnie próchnica. No i lepiej robić lepsze wypełnienia, żeby nie wypadły przypadkiem.

adameczek2323

Posty: 3

 
Jeżeli chcesz poważnie wybielać to raczej licówki Ci zostają. Zwykła lampa nie wystarczy, a jeżeli to tylko na rok, dwa lata, a później trzeba powtarzać i to ze średnim wynikiem. Już kilka razy przerabiałem.

pawel253

Posty: 4

 
Jednak usunięcie przebarwień chwilę trwa i nie warto się śpieszyć, albo ryzykować nadwrażliwością. Na spokojnie, do tego systematyczna codzienna higiena.

marcin225

Posty: 2