medycyna naturalna

medycyna naturalna

Jeśli znacie miejsce, które możecie polecić jeśli chodzi o medycynę dalekiego wschodu i akupunkturę to dajcie znać jak to wygląda. Zależy mi na kimś kto faktycznie te metody leczenia dobrze zna i będzie w stanie dobrą terapię zaproponować, a jednocześnie, by taka placówka działał zgodnie z prawem.

Black_Riot

Posty: 1

 
Szukaj kogoś kto będzie w stanie faktycznie takie metody leczenia wprowadzić i będzie miał odpowiednią wiedzę o tym jak takie metody leczenia można stosować.

beata77

Posty: 7

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

Czasowy

Posty: 4

 
Na skuteczne leczenie z terapiami ziół z Tybetu można liczyć na Łuckiej w Narantem - www.przychodnianarantem.pl. Wyjątkowe miejsce, gdzie pracują specjaliści świetnie znający temat i chętnie dzielący się swoją wiedzą na temat medycyny tybetańskiej.

edyta123

Posty: 17

 
Akupunktura daje świetne efekty, ale pod warunkiem, że ktoś będzie umiejętnie ją prowadził więc staraj się działać w tym kierunku i faktycznie szukaj kogoś kto takie działania będzie dobrze prowadził.

Mord

Posty: 4

 
Dobrze wykorzystana medycyna dalekiego wschodu może dać faktycznie doskonałe efekty, ale trzeba mieć miejsce, gdzie faktycznie będzie można liczyć na znajomość tych form medycyny przez osoby, które będą je stosować.

Worms

Posty: 3