warsztaty z szycia dla przedszkolaków, szukam !

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, szukam !

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

Buła

Posty: 4

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować swoje projekty. Lecz czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Serduszko4

Posty: 4

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Penio

Posty: 5

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

cerbus34

Posty: 9

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

dabuj45

Posty: 22

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Laleczka

Posty: 10

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ dużo porządnych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

magic17

Posty: 23

 
Mojej koleżanki dziecko zarówno uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, iż dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Kamil87rak1

Posty: 25