filtry pod zlew, znacie ?

filtry pod zlew, znacie ?

Ile może kosztować butelka termiczna dafi? Zależy mi na oryginalnym produkcie, bo wiem, że ta firma ma naprawdę najlepsze butelki i filtry. Dajcie mi znać.

Penio

Posty: 1

 
Mam bardzo duży dzbanek z filtrem o pojemności czterech litrów. Dla całej rodziny wystarcza. Filtry bez względu na to jak duży jest dzbanek są takie same. Można na spokojnie wszystko zamówić w sklepie internetowym. Oszczędzamy wtedy dużo czasu i dużo pieniędzy.

21gregorek

Posty: 16

 
Osoby, jakie chciałaby zamówić szklaną karafkę dafi wyszukają ofertę na https://dafi.pl/produkty/akcesoria/. Jest to coś, co przydaje się do zrobienia lemoniady.

bartek33

Posty: 13

 
Czasami można trafić na różne promocje filtrów do dzbanka i wówczas kupuje się taniej. Trzeba tylko pamiętać żeby zawsze kupować produkty oryginalne.

Kasia

Posty: 26

 
Oferta z butelkami termicznymi jest niesłychanie duża. Można wybrać sobie objętość, a nawet barwa, wobec tego pożądane byłoby sobie to sprawdzić. Jeśli butelka ma filtr to producent zadbał o to żeby był wymienny. Według mnie to super pomysł, który jest godny naśladowania.

Gumis

Posty: 32

 
Filtrowana woda smakuje tak jak ta, co ją się kupuje i wydaje niepotrzebnie pieniądze. Dla mnie dafi filtry do butelek to super pomysł. Mam kilka takich butelek dla całej rodziny.

sebuśś4

Posty: 15

 
Filtrowana woda smakuje tak jak ta, co ją się kupuje i wydaje niekoniecznie pieniądze. Dla mnie dafi filtry do butelek to super pomysł. Mam kilka takich butelek dla całej rodziny.

Waskijestem

Posty: 10

 
Córka ma do szkoły bidon dafi i jest bardzo zadowolona. Całość wykonana jest tak, aby można było z tego pić nawet, jeśli jesteśmy w ruchu. Nadaje się to na wyprawy jak i na co dzień. Niska cena mnie zachęciła, aby taki oryginalny produkt kupić. Zakupy zrobiłam przez Internet bezpośrednio u producenta i są spore oszczędności.

Antekkk

Posty: 4