Banery reklamowe w Warszawie, co polecicie?

Banery reklamowe w Warszawie, co polecicie?

Cześć.

Stoję dzisiaj przed koniecznością wyboru jednego z mnóstwo studiów graficznych w Warszawie.

Polećcie kogoś!

Renifer87

Posty: 23

 
Nie ukrywam, że sam kilka miesięcy temu wybierałem studio graficzne w Warszawie, z którym miałbym podjąć współpracę. Dopiero teraz udało nam się sfinalizować umowę i ustalić wszystkie zasady współpracy przy dość ogromnym projekcie, jaki mam zamiar uruchomić. Polecam zadbać o klarowne warunki, na jakich będziemy zlecać prace graficzne :)

Wariat

Posty: 30

 
Z własnego doświadczenia wiem, że wysoka jakość materiałów reklamowych w Warszawie jest w stanie przełożyć się na popularność firmy. Korzystałem z pomocy profesjonalnego studia graficznego, które w żadnym stopniu mnie nie zawiodło. Rewelacyjna sprawa :)

dzipkis

Posty: 25

 
Banery reklamowe w Warszawie znajdują się praktycznie na każdym skrzyżowaniu. W związku z tym większość firm stara się, aby zostały one wykonane w atrakcyjnej formie przyciągającej wzrok potencjalnego klienta. Sporo trudu zadałem sobie, aby znaleźć takie studio graficzne :)

DILelektronika

Posty: 19

 
Jako właściciela firmy moim priorytetem zawsze były efektownie wyglądające banery reklamowe w Warszawie.

Największe zmartwienie miałem w momencie, gdy pierwszy raz musiałem wybrać firmę, jaka je dla mnie wykona. Teraz jest już prościej, bo mam zaufaną firmę.

klosert

Posty: 24

 
Mam miłe wspomnienia, jeśli chodzi o współpracę z firmą, która wykonywała dla mnie rozmaite projekty graficzne w Warszawie. Było to przede wszystkim w okresie, gdy rozwijałem równolegle dwie działalności.

Obecnie współpraca polega wyłącznie na utrzymaniu stron na serwerze, co nie żąda zbyt sporo zachodu, a jedynie uiszczenia corocznej opłaty na stałym poziomie.

Trener

Posty: 23

 
Miałem uciążliwy orzech do zgryzienia, gdy musiałem wybrać firmę, która wykonuje projekty graficzne w Warszawie. Konkretne firmy oceniałem pod kątem dotychczas zrealizowanych prac graficznych, co wydaje mi się dość rozsądnym kryterium, które winno być wykorzystywane poprzez każdego :)

345_14

Posty: 25

 
Duże znaczenie w kontekście organizowania kampanii reklamowej mają materiały reklamowe w Warszawie. Miałem tego świadomość, a więc do ich wykonania „zatrudniłem” http://www.studioyeti.pl. Swoją drogą mogę ich polecić, bo prace graficzne stoją na bardzo wysokim poziomie, a jednocześnie dostępne są w całkiem przystępnych cenach. To mój wybór nr 1 :)

drogerka

Posty: 30

 
Gdy zlecałem do zaprojektowania banery reklamowe w Warszawie nie byłem pewien czy dobrze robię wybierając jedną z wielu firm. Na szczęście pozytywnie się zaskoczyłem poziomem ich prac graficznych. Szczerze to nie miałem przekonania, albowiem nie byłem kompetentny i nie miałem doświadczenia w takich wyborach. Uff. Udało się i tego wam też życzę :)

Krzysio

Posty: 27