radca prawny, poszukuję!

radca prawny, poszukuję!

Poszukiwany jest na już adwokat, który ma duże doświadczenie w sprawach związanych z separacją i rozwodami.

GIZIU

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to u radcy prawnego można dzisiaj uzyskać pomoc przy rozwodzie. Dawniej była to osoba, która zajmowała się tylko sprawami związanymi z firmami, ale od kilku lat ma również usługi dla klientów prywatnych. Znajoma z takich usług jakiś czas temu korzystała.

namok

Posty: 7

 
Wybór kancelarii adwokackiej jest kluczowy. Niby wszyscy się na prawie znają się specjalistów nadal niesłychanie brakuje, wobec tego trzeba stawiać na tych, co są najlepsi.

Krakus

Posty: 26

 
Lepiej byłoby się nie kontaktować z prawnikami, ale jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba stawiać na kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. To powinien być ktoś go zajmuje się właśnie takimi sprawami, jakie są nam potrzebne. Tylko wtedy możemy się spodziewać, że taki prawnik wykona swoje zadanie najlepiej jak to tylko możliwe.

lelitos

Posty: 4

 
Najlepszym rozwiązaniem jest znaleźć kogoś, kto się zajmuje nie wszystkim, a konkretnymi sprawami, bo wtedy jest to specjalista, który jest w stanie nam pomóc. Można wtedy wygrać swoją sprawę, a na tym nam bardzo zależy.

Boss

Posty: 4

 
Mogę polecić radcę prawnego https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html, który niezmiernie dobrze się zna na wszystkich sprawach. Pomógł nam przy zachowku jak i przy rozwodzie.

Klarka45

Posty: 27

 
Znalezienie dobrego prawnika nie jest jakimś wielkim problemem. Nie musi to być osoba, jaka mieszka blisko nas. Jeżeli jest to jakaś poważna sprawa to lepiej prawnikowi zapłacić za dojazdy, niemniej jednak przynajmniej wiemy, że wygramy w naszej sprawie. Koszty nie zawsze są najważniejszej, a przynajmniej ja tak do tego tematu podchodzę.

Akimer56

Posty: 3

 
Lepiej byłoby się nie kontaktować z prawnikami, natomiast jeżeli nie ma innego wyjścia to trzeba stawiać na kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. To winien być ktoś go zajmuje się właśnie takimi sprawami, które są nam potrzebne. Tylko wówczas możemy się spodziewać, iż taki prawnik wykona swoje obowiązek najlepiej jak to tylko możliwe.

Joe

Posty: 11