monitoring należności, opinie

monitoring należności, opinie

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

q-olek

Posty: 2

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Gurumax

Posty: 8

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Wariat

Posty: 19

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, iż coś zginie.

TomekK

Posty: 5

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, lecz to jest bardzo mała liczba.

oooo_ooo

Posty: 6

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

KHOT

Posty: 27

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

propek1

Posty: 14

 
Metoda kaizen jest podobno doskonała. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, ponieważ niezwykle mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Posty: 5