Jakie woblery możecie mi polecić?

Jakie woblery możecie mi polecić?

Znacie dobry sklep z woblerami rękodziełami. Chodzi mi głównie o sensowne ceny i markę. Dzięki.

MaszPlus34

Posty: 9

 
A w której dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

Nowa

Posty: 25

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to duże ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

robbin1

Posty: 20

 
W sieci masa jest stron z artykułami do wędkowania. Ważne, by sklep wędkarski nie oferował chińszczyzny. Zwracaj uwagę na marki, jakie sprzedaje. Życzę powodzenia.

opertus

Posty: 13

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz nabyć sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Idealne są te mające plastikowy ster. Natomiast jeśli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

umberko3

Posty: 24

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

Mikuśio

Posty: 19

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie zdobędziesz odzież, jaka usprawni wędkowanie. Bez wątpienia musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

derWER

Posty: 30

 
Ja również poszukuję dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

FighterFX

Posty: 23

 
Jeśli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, wobec tego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

Kitas

Posty: 8