Porównywarka OC

Porównywarka OC

Gdzie kupić tanio OC? Pierwszy raz w życiu będę taką polisą typowo samochodową kupował i nie za bardzo mam rozeznanie – kto co i ile bierze? :P A wiadomo, że nie chciałbym przepłacić bo milionerem – jeszcze – nie jestem...:D

benia

Posty: 7

 
Z biegiem lat i wyjeżdżonych kilometrów składki spadają. No chyba że ktoś jakiegoś dzwona zaliczy to wtedy faktycznie można zapomnieć o małym ubezpieczeniu. Także ja to zawsze na drodze wychodzę z założenia, że śpiesz się powoli to najlepsza dewiza.

KamiKAzeDBC

Posty: 29

 
Zawsze lepiej mieć AC moim zdaniem, chociaż wiadomo – różne ludzie mają samochody, jednemu bardziej będzie zależało na ubezpieczeniu innemu mniej.

pawel253

Posty: 10

 
Niektóre firmy ubezpieczeniowe z tego co wiem to preferują młodych kierowców, inne – i tych jest pewnie większość jednak wolą doświadczonych i tutaj są w stanie lepsze warunki zaoferować. Tak czy siak, warto szukać i sprawdzać kto co i jak.

mniszko

Posty: 9

 
Mało kto ma czas i ochotę żeby jakoś bardziej kompleksowo sobie porównywać składki w różnych towarzystwach bo to jednak nie jest tak jak w sklepie, że patrzysz sobie ceny, tylko tutaj wylicza się dla każdej osobny zupełnie inną stawkę.

umberko3

Posty: 24

 
Poszukaj przez rankomat.pl tutaj fajne jest to, że biorą pod uwagę faktycznie dużo różnych ubezpieczalni. No i druga sprawa, że oferty są aktualne a nie jakeiś przestarzałe, oni po prostu ten wypełniony formularz wysyłają do towarzystw ubezpieczeniowych i dostają info zwrotne z gotową ofertą dla konkretnego przypadku.

pawel253

Posty: 10

 
Trudna sprawa jest z tymi polisami, ofert nie brakuje a w ogóle to mam wrażenie że co chwila pojawiają się nowe firmy, nowi ubezpieczyciele. Choć ja to akruat jednak mam zaufanie większe do tych starszych firm, które już od paru lat co najmniej na rynku są, na nowości reaguję z dystansem.

Mord

Posty: 7

 
Mojemu kumplowi to ostatnio mocno skladki podskoczyły jak przyrąbał w samochód jadący sobie główną...kiedy się włączał do ruch ze swojej posesji..nie zazdroszczę mu.

Marioleczka

Posty: 7

 
Najlepiej to sobie zawsze jednak chociaż te kilka ofert porownać. Z mojego doświadczenia wynika że najwięcej za OC płacą te osoby które wybierają ubezpieczenie na chybił trafił, bo im się reklama spodobała w telewizji itd.

Motospec

Posty: 27