Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witam kierowców. Ile płacicie za OC/AC? Jak znaleźć naprawdę fajną polisę na dobrych uczciwych warunkach zamiast przepłacać? Podpowiecie może konkretne firmy, albo jakieś stronki z porównaniem ofert?

Kitas 

Posty: 5

 
Ja to mam dylemat czy zostać u tej firmy co jestem już od paru lat, czy jednak się przenosić. Ostatnio patrzyłem przez jeden kalkulator OC to ze dwie firmy mi oferowały lepsze warunki, ale też nie powiem żeby to była jakaś przepaść cenowa. Parę złotych raptem.

amrmas22

Posty: 13

 
Obsługa towarzystw ubezpieczeniowych moim zdaniem się poprawia, ale nie można tego powiedzieć o cenach, które idą w górę. Ja nigdy ze swojej polisy nie musiałem korzystac, choć założę się że gdybym wyjechał któregoś dnia bez ubezpieczenia to bym na pierwszej krzyżówce stłuczkę zaliczył. Ironia losu nie śpi :)

Czarek

Posty: 7

 
Żeby taniej płacić za OC to też trzeba mieć odpowiedni rodzaj samochodu, im mniej ma na liczniku tym lepiej ;P Auta z większą mocą pod maską są od razu oceniane jako bardziej skłonne do wypadków z ich udziałem.

basu

Posty: 23

 
Najlepiej szukać ubezpieczenia przez rankingi czy porównywarki takie jak kalkulator-oc-ac.auto.pl. I też ważne jest żeby jednak raz na jakiś czas sobie sprawdzać co w trawie piszczy, czy inne towarzystwo nie jest w stanie zaproponować lepszych stawek niż się aktualnie płaci. A wiem z własnego doświadczenia że rzadko się człowiekowi chce gdzieś przechodzić, zmieniać ubezpieczyciela, a często się na tym traci, na tej bierności.

czubek67

Posty: 11

 
Szkoda że ubezpieczenia są tak indywidualnie wyliczane dla konkretnej osoby. Świat byłby prostszy jakby były normalne stawki dla wszystkich bez względu jakie ma się auto, ile lat za kierownicą itp.

wujekB

Posty: 15