Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witajcie, a więc nadeszła w moim zyciu ta wiekopomna chwila że muszę ubezpieczyć swój pierwszy samochód. Jak to zrobić, żeby nie przepłacić? Podpowiecie jakieś porównywarki OC/AC albo od razu jakieś konkretne towarzystwa ubezp.?

Black_Riot

Posty: 4

 
Ja to się tylko cieszę że już nie jestem młodym kierowcą i mam składki w miarę fajne podliczone, bo faktycznie jak ktoś dopiero startuje, kupił swoje pierwsze auto a prawko ma od miesiąca to raczej na cuda bym nie liczył z OC, swoje trzeba będzie płacić.

Robuś

Posty: 14

 
Trzeba być mobilnym i elastycznym w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś się przywiązuje na dłużej do marki to prędzej czy później zacznie na tym tracić. To nie jest przypadek że zazwyczaj firmy telekomunikacyjne mają lepsze oferty dla nowych klientów niż dla starych.

Acclaim

Posty: 23

 
W przypadku OC sprawa jest prosta – wybiera się tę ofertę gdzie mniej sobie życzą i tak zakres jest regulowany odgórnie, ale w przypadku AC to już trzeba jednak nie tylko na cenę patrzeć ale też na jak ta polisa jest dokładnie zbudowana, co uwzględnia a co nie.

Kmiotek55

Posty: 29

 
Teraz sobie sam szukam OC i tak przeglądam różne opcje. Najbliższy jestem temu, żeby sobie wybrać najniższe składki jakie mi wyliczyli w porównywarce najtaniejuagenta.pl. Długo to nie zajęło, w parę minut wypełniłem wszystkie dane i dostałem raport ze składkami w poszczególnych towarzystwach.

alek5555

Posty: 18

 
Najlepiej to jeździć bezszkodowo, ale niestety na drodze nie wszystko zależy ode mnie...dużo jeździ ludzi na podwójnym gazie, sporo jest gapiostwa czy pośpiechu i nawet jeśli ja jestem w porządku to nie znaczy że bezpiecznie dojadę do celu.

drogerka

Posty: 29