Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witam. Porównywarka ubezpieczeń OC jest mi potrzebna, jakieś propozycje? Przez jaką stronę zamawialiście polisę i wszystko gładko bez jakiś problemów z formalnościami, marnowaniem czasu itp.?

namok

Posty: 4

 
Koszty związane z OC to jest jedna z tych rzeczy które mnie trochę odstraszają przed kupnem samochodu. Jeśli się jeszcze doda wizyty u mechanika, czy paliwo to chyba jednak wolę jeździć pociągami, a po mieście tramwaj albo taxi, taniej na tym wychodzę.

wieslawek

Posty: 12

 
Zawsze mnie denerwuje przy tym wyliczaniu składek ubezpieczeniowych że trzeba tych wszystkich informacji i szczegółowych danych się nawpisywać. Ja po kilku minutach takiego wypełniania formularza mam dość.

Riko64

Posty: 9

 
Z Rankomatu jestem zadowolony i też z kim bym nie gadał o porównywarkach OC/AC to raczej sobie ludzie ten serwis akurat chwalą. Na stronie rankomat.pl masz ich formularz do wypełnienia. Trochę to trwa, ale z drugiej strony ja się wyrobiłem w niecałe 10 minut więc nie jest najgorszej. Najważniejsze że formularz wypełnia się jeden raz i on jest dostarczany do większej liczby firm a nie do jednej.

beata77

Posty: 12

 
Nie mam pomysłu gdzie najlepiej po OC aktualnie uderzyć. Ale na pewno warto szukać, poświęcić trochę czasu na te sprawdzanie ofert, choć wiem z autopsji że jest to wyjątkowo nieprzyjemne męczące i nużące zadanie...wolałbym nieraz przekopać ogródek niż siedzieć nad tymi formularzami OC/AC.

Marioleczka

Posty: 19

 
OC/AC wylicza się indywidualnie pod konkretną osobę więc tutaj jeśli powiem że płacę 650 złotych to nic nikomu nie powie, bo ta sama firma wyliczy komuś innemu zupełnie inną stawkę.

Franko99

Posty: 10

 
Najgorszej to mają młodzi kierowcy jeszcze bez jakiegokolwiek doświadczenia i wyjeżdżonych kilometrów. Tutaj trzeba się nastawiać na porządne opłaty za polisy. A jeszcze jeśli ma się szybkie auto z dużą liczbą koni mechanicznych pod maską to już w ogóle ubezpieczalnie lubią sobie doliczyć.

Marko

Posty: 12

 
Mówi się że najgorsze warunki dostają młodzi kierowcy ale są też towarzystwa ubezpieczeniowe które właśnie na początkujących użytkowników 4 kółek się bardziej nastawiają i mają dla nich skrojone warunki. Warto poszukać jeśli ktoś dopiero co niedawno zdał prawko .

@_yyy111

Posty: 15