Porównywarka OC

Porównywarka OC

Dzień dobry, chcę kupić AC i szukam dobrej oferty, macie jakieś propozycje? Nie pogardziłbym jakimiś rankingami, porównywarkami itp. Dużo jest różnych ofert i ciężko się połapać powiem szczerze, kiedyś tych możliwości było dużo mniej i sprawa była na pewno dużo prostsza żeby coś dobrać.

Yuri20

Posty: 5

 
Mało komu się chce jakoś lepiej porównać sobie polisy a w sumie dzięki porównywarkom czy jakimś rankingom online to nie jest ani takie trudne ani znowu czasochłonne. Zresztą nawet jakby się miało na to trochę czasu przeznaczyć to warto i tak.

adamu90

Posty: 13

 
Wiesz co, ja ostatnoi znalazłem fajna tanią ofertę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. To jest porównywarka, wypełnai się formularz tylko raz i potem oni to odsyłają do kilkudziesięciu firm które wyliczają składki dla konkretnej osoby. Tutaj fajne jest, że masz kontakt do doradców, jak coś to można zadzwonić, dopytać, ja jestem zadowolony z obsługi.

wigry00

Posty: 10

 
Ludzie różnie mówią, jedni sobie chwalą takiego ubezpieczyciela inni zupełnie kogoś innego, także tutaj trudno się do końca opiniami sugerować. Trzeba przetestować na własnej skórze. To że jedna osoba będzie miała z kimś dobre doświadczenia to może wynikać choćby z tego powodu że nigdy nie było jakiejś szkody do likwidacji ;]

Radziu

Posty: 4

 
Mam nadzieję że już za jakiś czas będę mógł liczyć na lepsze OC, bo póki co to płaciłem jednak dość sporo...ale swoje wyjeździłem wypadków nie miałem więc powinny mi te koszty spaść.

mAriola00

Posty: 12

 
Nie mam pomysłu u kogo OC wykupić a lada moment będę musiał bo się zasadzam na kupno swojego pierwszego samochodu. OJ coś czuję że na tanią składkę to nie będę mógł liczyć...dobrze ze chociaż AC mi odpadnie bo nie zamierzam do starego wozu go kupować.

Worms

Posty: 12

 
Ja to jednak jakbym miał doradzać to jakąś większą firmę ubezpieczeniową która już od dłuższego czasu działa na rynku. Można mieć większą pewność co do obsługi w razie wu i ewentualnych odszkodowań.

Skuteczność

Posty: 9