Porównywarka OC

Porównywarka OC

Hej kierowcy, witam ;-) Gdzie macie wykupione OC plus AC? Zastanawiam się nad przejściem do innego ubezpieczyciela ale też wcale nie jestem pewien czy ktokolwiek mi zaproponuje coś taniej. Jak to sprawdzić, korzystacie z jakiś porównywarek internetowych kalkulatorów itp.?

Kitas 

Posty: 9

 
Teraz dużo nowych towarzystw ubezpieczeniowych się urodziło na rynku i zawsze tak jest z tymi nowymi markami, że trochę kuszą a trochę jest niepewność, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.

Marti

Posty: 19

 
Kupowanie OC czy AC to zawsze jest jak stąpanie po lodzie, generalnie niby bezpiecznie, ale nigdy nic nie wiadomo, zawsze można się jednak umoczyć.

Hihi_WWW

Posty: 30

 
Na pewno im samochód mniej sportowy, z mniejszą ilością koni pod maską tym te ubezpieczenia będą tańsze. Jak ktoś jeździ wyścigówką to i koszty będą wyższe bo większe ryzyko wypadku.

turkier

Posty: 17

 
Teraz te firmy ubezpieczeniowe to mają niezłą ofertę moim zdaniem dużo się zmieniło na plus, poprawiła się jakość obsługi, warunki są generalnie bardziej w czytelnej formie podane.

mustafus

Posty: 15

 
Opłaca się porównywać ubezpieczenia zamiast tak na łapu capu kupować polisę w pierwszej lepszej firmie jaką się znajdzie na ulicy. Zwłaszcza że teraz porównanie można sobie szybko załatwić online, przez takie porównywarki jak Rankomat choćby (rankomat.pl). Jest kilkadziesiąt firm, a wypełnia się jeden formularz który od razu trafia do wielu ubezpieczycieli żeby się ustosunkowali jaką mają wysokość stawki dla danego konkretnego przypadku.

Andzia

Posty: 8

 
Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

pawel253

Posty: 6

 
Nie pogardziłbym niższą składką za OC ale jak na razie to nic takiego mi raczej nie grozi, bo parę dni temu miałem stłuczkę, ponoc z mojej winy, mam trochę inne zdanie, ale goście z drogówki nie dali się przekonać ;P

Robuś

Posty: 11

 
Mnie to zastanawia ile osób zrezygnowałoby z OC jeśli nie byłoby to obowiązkowe ubezpieczenie. Coś czuję, że spory procent by nie opłacał, ale też nie powiem, że większość, jednak w ludziach jest trochę zdrowego rozsądku moim zdaniem.

pawel253

Posty: 10