sesja ślubna szczecin, gdzie dobra ?

sesja ślubna szczecin, gdzie dobra ?

Ile teraz kosztuje fotograf na ślub? Można wybrać tylko zdjęcia w kościele czy trzeba od razu zamawiać cały pakiet? Korzystaliście w ostatnim czasie z takich usług?

klimnny6

Posty: 1

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Ymooo2

Posty: 5

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

74erns

Posty: 10

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, natomiast trzeba się zastanowić czy należałoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, wobec tego należałoby wydać pieniądze, aby sporo na tym zyskać.

namedal6

Posty: 3

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

Rakewo

Posty: 2

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, wobec tego należałoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

lalunia333

Posty: 4

 
My wybraliśmy droższego fotografa, niemniej jednak naprawdę było warto. Porównywaliśmy sporo różnych ofert, wobec tego otrzymaliśmy cenną wiedzę. Należałoby na to poświecić trochę czasu, bowiem wówczas prosto się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest prosto, niemniej jednak po dziesiątej ofercie będzie o sporo, sporo lepiej.

Gruamer

Posty: 8

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo dużo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Doświadczony fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

Fiszerrr

Posty: 4

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

BOBOBO%6

Posty: 10

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a później na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Należałoby wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o dużo taniej niż osobno.

MisiekKce

Posty: 2