znany jubiler

znany jubiler

Zastanawiam się nad zakupem oryginalnych obrączek ślubnych. Gdzie je kupić, aby uzyskać produkt bardzo wysokiej jakości, unikalny, na lata?

wigry00

Posty: 13

 
Często warto kupić pierścionek w jednym miejscu i poprosić o ewentualny rabat przy zakupie obrączek ślubnych. Wiele salonów jubilerskich daje właśnie takie serie, przeceny. Porozglądaj się na rynku, a może akurat trafisz.

Dzidzia

Posty: 28

 
Platyna i tytan to zazwyczaj materiały, na które człowiek nie reaguje alergicznie. Złoto i srebro to zawsze w pewnym stopniu ryzyko, dlatego mocno bym się zastanowił nad rodzajem wykończenia pierścionka, a wcześniej zdobył informacje o predyspozycjach kobiety.

Yuri20

Posty: 11

 
Na pierścionkach (zaręczynowych czy ślubnych) warto połączyć kilka rodzajów złota, bo wtedy kobieta lepiej dopasuje do reszty dodatków wizerunkowych :)

eloop

Posty: 25

 
Najwięksi producenci biżuterii niestety się rozleniwili. Nie chcę głośno mówić – wiadomo. Warto jednak szukać moim zdaniem doświadczonych, tradycyjnych, nawet nieco niszowych marek.

nbd

Posty: 28

 
Według mojej wiedzy od konkretnej próby złota zależy w dużym stopniu wytrzymałość samej biżuterii, więc warto trochę poznać nazewnictwo i nie popełnić błędu jakościowego.

Marioleczka

Posty: 19

 
Bardzo dużą elastyczność przy wyborze biżuterii daje marka savicki.pl. Wybierasz, np. pierścionek, który ci się podoba, a później na życzenie optymalizują ci barwę, czystość kamieni szlachetnych i inne wybrane kwestie. Wiele barw złota do wyboru, w tym pierścionki z tytanu (neutralne pod względem alergicznym, co się często przydaje). Setki, jak nie tysiące projektów biżuterii luksusowej, w tym diamenty o dożywotniej gwarancji.

Gumis

Posty: 32

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

DILelektronika

Posty: 19