tanie koraliki do wyrobu biżuterii

tanie koraliki do wyrobu biżuterii

Mam pytanie do rękodzielników i rękodzielniczek ;-) Jakie znacie pewne sklepy z elementami do tworzenia biżuterii?? Musiałabym też zainwestować w kilka podstawowych narzędzi. Gdzie poszukać?

Laleczk23

Posty: 31

 
Jakoś na ten moment mi żaden sklep do głowy nie przychodzi, ale kiedyś miałam kilka z których zamawiałam. Spróbuję sobie przypomnieć, poszperam na kompie i jeszcze napiszę.

umberko3

Posty: 24

 
Mnie to łańcuszki antyalergiczne interesują, nie wiem skąd kupić, żeby mieć pewność, że one aby na pewno nie podrażniają. ;P Bo to że napiszą – antyalergiczne, to jeszcze nie musi coś znaczyć;)

LOOKAS1989

Posty: 20

 
Nie tak dawno mnie naszło, żeby się zabrać za tworzenie swojej biżuterii i już mam kilka sukcesów na koncie – dwie bransoletki i pierwsze kolczyki zrobione;) Głównie bazowałam na materiałach, które miałam w domu, nie zamawiałam nic specjalistycznego. Wszystko przede mną.

Kamil87rak1

Posty: 25

 
Widziałam podbne wątki już na kilku forach i w sumie jest trochę problem, żeby znaleźć takie warte uwagi sklepy. No, ale szukać trzeba ;)

drogerka

Posty: 29

 
Dobre doświadczenia mam za sklepem New Craft, oni dbają o jakość wyrobów przede wszystkim, także chińszczyzny tutaj nie uświadczysz, a przy tym nie jest też jakoś drogo. Zwłaszcza korali mają bardzo dużo, różnego typu kryształków i pereł nie brakuje. Zobacz sobie na stronie www.newcraft.eu jest wszystko opisane. Pozdrawiam.

eagle

Posty: 21

 
Ja to jeśli chodzi o biżuterię do ubóstwiam wręcz Svarowskiego, bardzo mi się podobają tego typu kryształki i mam ich mnóstwo, na każdą okazję ;]

mateo29

Posty: 28